grafik 3d, projektant stoisk i scenografii

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA MANTA to agencja eventowa z kilkunastoletnim portfolio wydarzeń i grupą wymagających klientów. Pracujemy dla Microsoft, Grupy Onet, Robert Bosch, Husqvarna Group i innych.
Posiadamy strukturę umożliwiającą kompletną i samodzielną produkcję wydarzeń z towarzyszącymi im: komunikacją, narzędziami wsparcia relacji i aranżacjami przestrzeni. Pracujemy w całej Polsce, przede wszystkim realizując wydarzenia zamknięte.

Poszukujemy sprawnego grafika 3D, który będzie współtworzyć koncepty agencji na etapie kreacji eventowej i tworzyć projekty i wizualizacje dla produkcji wydarzeń. Ważną częścią pracy będą wizualizacje 3D scenografie, strefy expo, meble, aranżacje, ale znajdzie się też wiele okazji do projektowania 2D i tworzenia całej tożsamości wizualnej wydarzenia.

Praca w Krakowie.

Wymagania

Znaleźliśmy Cię bo:

- chcesz projektować przestrzeń (scenografie, strefy expo, strefy brand experience, pojedyncze przedmioty)
- potrafisz pracować w programach umożliwiających wizualizację (najlepiej w Cinema4D)
- chcesz projektować także kompletny branding eventów, a grafika płaska i komunikacja są ci tak samo bliskie jak przestrzeń
- potrafisz projektować w zgodzie z brandbookami klientów i chcesz rozwijać się projektowaniu form dla komunikacji marketingowej

Od cv i dużego doświadczenia zawodowego ważniejsze będzie portfolio.

Szukamy zaangażowanej, szybko pracującej osoby. Rozumiejącej współczesny design jako formę komunikacji i sposób na realizację funkcji. I skłonnej do kompromisów, gdy klient naprawdę wie lepiej. :-)

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie