Grafik 3d / Architekt wnętrz

Mono

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy grafika / architekta wnętrz do wykonywania wizualizacji 3d. Zależy nam na osobie samodzielnej, dokładnej, zaangażowanej, zdyscyplinowanej i koniecznie ze znajomości środowiska Autodesk 3ds Max. Możliwość współpracy zdalnej lub stacjonarnie.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie najlepiej na adres monopraca @ gmail.com :
1.CV
2.Kilku wizualizacji najlepiej obrazujących poziom warsztatu.

Wymagania

-znajomość środowiska Autodesk 3ds Max + Corona lub V-Ray
-znajomość branży architektury wnętrz
-doświadczenie
-zaangażowanie
-samodzielność
-estetyka zgodna z estetyką naszej firmy

Prezentacja firmy

MONO ® ARCHITEKT WNĘTRZ <br/>Projektujemy wnętrza od 2007 roku. Inspiru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie