GP/Psychiatry Trainee Doctor / Psychiatra

Centrum Kariery

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Centrum Kariery dla swojego klienta rozpoczyna rekrutację młodych lekarzy zainteresowanych rozpoczęciem szkolenia specjalizacyjnego w publicznej służbie zdrowia (NHS) w Wielkiej Brytanii.

Finałowe interview zaplanowane jest na kwiecień 2018 w Manchesterze. Zakwalifikowani kandydaci otrzymają zwrot kosztów podróży i zakwaterowania do kwoty 150 GBP.

GP/Psychiatry Trainee Doctor - Wielka Brytania

Numer referencyjny: 6/24/GP-PS/UK

Unikalna możliwość rozpoczęcia pracy prowadząca do rozpoczęcia specjalizacji z Medycyny Rodzinnej lub Psychiatrii w brytyjskim służbie zdrowia. Podczas trwającego 12 miesięcy programu łączącego zarówno Medycynę Rodzinną jak i Psychiatrię lekarze przygotowywani są do pracy, poznają system NHS oraz rozwijają swoje umiejętności i kompetencje zanim zdecydują o wyborze swojej specjalizacji.

Wymagania:

  • Ukończony staż podyplomowy lub jego zakończenie w 2018.
  • Aktualne, pełne PWZ
  • Ważna rejestracja w General Medical Council (GMC) wraz z licencją do wykonywania zawodu lub gotowość do uzyskania jej uzyskania.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie potwierdzona certyfikatem IELTS.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie 30,805 GBP brutto roczne + możliwe dyżury
  • Szkolenie na światowym poziomie
  • Pakiet relokacyjny 5,000 GBP dla każdego, zatrudnionego lekarza

Prezentacja firmy

Centrum Kariery to projekt CERMED Centrum Rozwoju Medycyny, spółka <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia