Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie zleconych robót górniczych,
  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy,

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Zrealizowany kurs kwalifikacyjny górnika,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku górnika
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 24/7

Oferujemy

  • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
  • Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Dodatki funkcyjne,
  • Dodatki za pracę w systemie 24/7,
  • Ekwiwalent za węgiel,
  • Barbórkę,
  • Wczasy po gruszą,
  • Bony żywieniowe,
  • Bony świąteczne,
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci,

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy