Goniec/Kurier - Biuro rachunkowe BRK Sp. z o.o.

BRK Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku czekają cię następujące zadania:
- odbieranie i zawożenie dokumentów do naszych klientów na terenie Wrocławia,
- terminowe składanie dokumentów w urzędach, sądach i ZUS-ie,
- koordynacja odbioru dokumentów od klientów, kontakt z klientem,
- prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- nadawanie dokumentów tradycyjną pocztą,
- wprowadzanie faktur do systemu,
- bieżąca pomoc w pracach biurowych sekretariatu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
- wykształcenia min. średniego,
- posiadania własnego samochodu osobowego i prawa jazdy kat. B,
- dobrej organizacji własnej pracy, rzetelności i terminowości,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania i chęci do pracy.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe BRK Sp. z o.o. to firma działająca od 1997 roku na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca dla studenta, Praca Biuro / Dokumentacja