Hays Poland

Go Developer

Polska
Polska
NR REF.: 1117284

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 80-100 zł / h netto

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie produktu docelowo dla klientów z branży motoryzacyjnej
  • Projektowanie, specyfikacja, wdrażanie funkcji oprogramowania w procesie rozwoju
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Kompleksowa diagnoza funkcji oprogramowania w procesie rozwoju

Wymagania:

  • Dobra znajomość GoLang oraz Spring
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość technologii/ narzędzi: reactive programming, Ethereum, ERC-165, smart contracts, IOTA, BigchaingDB, docker-compose, bash script, Cucumber, MongoDB, OpenId connect, OpenAPI specification, service discovery (eureka), message broker (rabbitmq)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland