Główny wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego

Fundacja Godne Życie

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

 Poszukiwany główny wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego

 Zakres obowiązków:
 - organizacja zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku 6-15lat
 - organizacja pracy świetlicy
 -rekrutacja dzieci
 - opieka podczas wycieczek
 - organizacja drobnych zakupów do świetlicy (materiały)
 -kontakt z firmą cateringową w celu zamawiania posiłków dla dzieci.

 Praca 4-5dni w tygodniu po 4h dziennie w godz. 15.30-19.30

 Wynagrodzenie 1730-2160zł brutto w zależności od ilości dni (4 lub 5) Rodzaj umowy: zlecenie Praca od zaraz.

Wymagania

 - wykształcenie wyższe (licencjat lub mgr) lub student ostatniego roku pedagogiki, socjologii lub psychologii
 - komunikatywność
 - kreatywność
 - obowiązkowość
 - nieszablonowe podejscie do pracy z dziećmi
 -zaświadczenie o przejściu badań sanepidowskich (można zrobić w trakcie pracy)

  Mile widziane:
 - doświadczenie w pracy z dziećmi
 - zdolności plastyczne
 - osoba z najbliższej okolicy Dąbrowy Górniczej

Prezentacja firmy

Fundacja Godne Życie jest organizacją pozarządową prowadzącą na terenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2023
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia