Opis stanowiska pracy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – producenta chemii gospodarczej i kosmetyków – poszukuje osoby na stanowisko:

Główny Technolog

Miejsce pracy: Zielona Góra

Kluczowe zadania:

  • tworzenie receptur nowych produktów (detergenty, kosmetyki),
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym: opisy parametrów produkcji, specyfikacje produktów,
  • wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • wspieranie projektów optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • zarządzanie zespołem działu badań i rozwoju.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe: chemia gospodarcza, technologia chemiczna lub pokrewne,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe - szczególnie w samodzielnym opracowywaniu receptur chemicznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysokie umiejętności personalne,
  • dyspozycyjność.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ambitną i ciekawą pracę w innowacyjnej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem,
  • możliwe wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Zakupy / Zaopatrzenie