Główny Technolog - Urządzenia Ciśnieniowe

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za opracowania technologiczne w nowym zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, lidera w swoim sektorze działającej na rynku zaawansowanych techniczne urządzeń ciśnieniowych szukamy osoby na stanowisko Głównego Technologa. Rekrutacja związana jest z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio raportować do Dyrektora ds. Techniczno-Rozwojowych.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie opracowań technologicznych do zleceń produkcyjnych z wykorzystaniem system SAP,
  • Opracowywanie procesów technologicznych oraz ustalanie kolejności obróbki, montażu i prób,
  • Nadzór i optymalizacja procesów technologicznych wytwarzania obecnych produktów,
  • Monitorowanie procesów wytwarzania urządzeń na wydziałach produkcyjnych,
  • Rozszerzenie portfolio produkowanych wyrobów,
  • Uczestnictwo w próbach technologicznych i uruchomieniach nowych produktów,
  • Sporządzanie raportów, specyfikacji produktów i innych dokumentów technologicznych,
  • Stała współpraca z pozostałymi działami firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalność: mechanika i budowa maszyn,
  • Znajomość technologii wytwarzania aparatury ciśnieniowej, spawalnictwa, obróbki plastycznej i skrawaniem metali,
  • Doświadczenie na stanowisku technologa w firmie zajmującej się obróbką stali,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów,
  • Doświadczenie w procesach walidacyjnych, testach oraz próbach technologicznych,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie sporym atutem,
  • Wiedza w zakresie usprawnień opartych o LEAN,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość szkoleń w zakresie rozwoju kluczowych kompetencji,
  • Stabilność zatrudnienia w dłuższym wymiarze czasu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page