Główny Technolog/Technolog - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, firmy o profilu produkcyjnym (konstrukcje stalowe), poszukuje kandydata na stanowisko:

Główny Technolog/TechnologMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Tworzenie technologii produkcji
  • Standaryzacja procesów produkcyjnych
  • Pomoc w wyliczeniach kosztów produkcyjnych urządzeń
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość programów CAD-CAM
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Pracę przy ciekawych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.