Główny Technolog / Designer

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży meblowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Technolog / DesignerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Nadzór nad tworzeniem wzorów mebli oraz dokumentacją projektową
  • Wdrożenia produkcyjne
  • Optymalizacja kosztowa, kalkulacje
  • Planowanie pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za realizację stawianych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Technologia Drewna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkującej meble
  • Znajomość programów Auto Cad, Inventor, REFA
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Cierpliwość, skrupulatność, zdolność do poszukiwania kompromisu, nakierowanie na rozwiązania i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną uzależnioną od realizacji celów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.