Główny Specjalista w Dziale Ofertowania - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Specjalista w Dziale OfertowaniaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności,
  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert,
  • analiza ofert otrzymanych od podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura,
  • min. 5 lat doświadczenia w budownictwie na samodzielnym stanowisku w dziale ofertowania,
  • znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego po stronie GW,
  • umiejętność kreowania własnej koncepcji obiektu,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność przygotowywania przedmiarów,
  • praktyczną znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • Bogaty pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.