Główny Specjalista R&D/Technolog

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, znanego producenta  w segmencie ciastkarsko-piekarniczym z fabryką ulokowaną w okolicy Katowice/Kraków, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główny Specjalista R&D/TechnologMiejsce pracy: Katowice

Stanowisko podległe pod Zarząd

Główne zadania:

  • Zarządzanie projektami w dziedzinie badań i rozwoju
  • Kierowanie zespołami projektowymi
  • Realizacja i zarządzanie projektami międzynarodowymi we współpracy z firmami siostrzanymi i partnerami współpracującymi
  • Obsługa klienta we współpracy z Działem Handlowym
  • Opracowanie kalkulacji kosztów
  • Kontrola terminów i budżetów
  • Planowanie i przeprowadzanie eksperymentów
  • Rozwój parametrów procesu
  • Rozwój i konceptualizacja procesów produkcji i linii produkcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcji
  • Rozwój nowych produktów oraz optymalizacja dotychczasowych produktów
  • Opracowanie specyfikacji surowców
  • Współpraca i komunikacja z Zarządem Spółki i poszczególnymi działami w spółce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, technologia żywności (piekarnictwo, cukiernictwo, dodatki do żywności)
  • Wiedza z zakresu inżynierii procesów, chemii żywności i mikrobiologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i spędzania kilku dni lub tygodni za granicą
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, rozwoju produktów i procesów

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Odpowiedzialną pracę w prężnie działającej firmie,
  • Dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.