Główny specjalista ds. zamówień publicznych

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie

30-233 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe planowanie i organizowanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dla MIK, w tym realizowanych w ramach projektów dofinansowywanych ze środków zewnętrznych (np. z funduszy unijnych i programów ministerialnych), zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych (dalej: ustawa PZP), wytycznymi, obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi MIK

• Ścisła współpraca z pracownikami i ekspertami zewnętrznymi w zakresie weryfikacji opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności pod kątem jego zgodności z przepisami ustawy PZP

• Prowadzenie sekretariatu komisji przetargowej

• Współpraca z organami kontrolującymi

• Aktualizowanie, opracowywanie i wdrażanie regulacji wewnętrznych MIK dotyczących zamówień publicznych zgodnie z ustawą PZP i obowiązującymi przepisami prawa

• Sporządzanie i aktualizacja planów zamówień publicznych oraz planów postepowań dla instytucji zgodnie z ustawą PZP i obowiązującymi przepisami prawa

• Sporządzanie rocznych sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych zgodnie z ustawą PZP i obowiązującymi przepisami prawa

• Aktualizowanie informacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej MIK dotyczących zamówień publicznych

• Prowadzenie dokumentacji zrealizowanych zamówień publicznych (archiwizacja) zgodnie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi i regulacjami wewnętrznymi MIK

Oferujemy:

• Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji

• Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pakiet świadczeń socjalnych

• Bardzo dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe magisterskie

• Samodzielność w działaniu

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego

• Biegła znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, procedur przetargowych i przepisów branżowych

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Doskonała organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością

• Odpowiedzialność, rzetelność i sumienność

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

• Otwartość na nowe pomysły i gotowość do podejmowania wyzwań

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych w ramach projektów dofinansowywanych z funduszy unijnych i programów ministerialnych

• Doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na usługi poligraficzne

• Znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego i finansów publicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 30 stycznia 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli lub równoważnej w treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, siedziba: ul. 28 lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, moich danych osobowych podanych w ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji i archiwizacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2016, poz. 922). Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez MIK na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania.

Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy samorządową instytucją kultury Województwa Małopolskiego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura