Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Specjalista ds. Zamówień PublicznychMiejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • monitorowanie przetargów w obszarze publicznej służby zdrowia
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • kompleksowy nadzór nad dokumentacją przetargową
  • analiza potencjału rynku i ofert przetargowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Prawo, Administracja, Prawo Zamówień Publicznych)
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość rynku publicznej służby zdrowia
  • znajomość prawa zamówień publicznych i zapisów kontraktów przetargowych
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • dokładność i skrupulatność w działaniu
  • biegła znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.