Główny Specjalista ds Wynagrodzeń i Kontrolingu Personalnego CEE

Moltton

Białystok, podlaskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem listy płac oraz kontrola wypłacanych wynagrodzeń na poziomie grupowym
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących wynagrodzeń oraz okresowy przegląd wynagrodzeń
  • Analiza wynagrodzeń i świadczeń
  • Udział w przygotowaniu polityki płac i programu świadczeń pracowniczych, a także planów motywacyjnych, premiowych i innych specjalnych planów wynagrodzeń dla poszczególnych grup pracowników
  • Interpretowanie danych i przedstawianie zaleceń na podstawie analizy raportów
  • Bliska współpraca z Działem Finansowym
  • Zapewnienie spójności raportów HR z wynikami finansowymi (porównanie wyników z budżetem, analiza różnic)
  • Tworzenie rezerw kosztów w obszarze HR
  • Prowadzenie procesu budżetowania wynagrodzeń
  • Kontrola kosztów w obszarze HR
  • Identyfikacja potrzeb i tworzenie wskaźników w dziedzinie kontrolingu personalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - profil ekonomiczny / statystyka / zarządzanie zasobami ludzkimi
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale HR w firmie produkcyjnej
  • Zainteresowanie trendami na rynku pracy i chęć rozwoju zawodowego w obszarze kontrolingu personalnego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym
  • Kreatywność
  • Umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb biznesowych i szukania rozwiązań
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikacji na różnych poziomach organizacji
  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego na poziomie co najmniej B1

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy