Główny Specjalista ds. Wdrożenia Projektu Pracowniczych Programów Kapitałowych/ Emerytalnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy farmaceutycznej dostarczającej najnowsze rozwiązania w obszarze ochrony zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Specjalista ds. Wdrożenia Projektu Pracowniczych Programów Kapitałowych/ EmerytalnychMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Stworzenie i wypracowanie polityki programu emerytalnego w obrębie spółek grupy,
  • Stworzenie regulaminów, procedur i procesów działania w ramach programu emerytalnego,
  • Współpraca i negocjacje z instytucjami zewnętrznymi (m.in. KNF, towarzystwa ubezpieczeniowe),
  • Współpraca  z osobami na różnych szczeblach  organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem polityki zarządzania wynagrodzeniami, mile widziane w firmie z branży ubezpieczeniowej,
  • Znajomość programów emerytalnych i doświadczenie w ich wdrażaniu,
  • Wiedza z zakresu wynagrodzeń dotycząca ubezpieczeń emerytalnych,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, poznanie międzynarodowego know-how, pracę z najlepszymi na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.