Główny Specjalista ds. Obsługi Prawnej / Radca Prawny

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:

  • świadczenie wewnętrznej pomocy prawnej
  • reprezentowanie spółki w negocjacjach i spotkaniach biznesowych
  • opracowywanie umów i dokumentów
  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe
  • sporządzanie opinii prawnych i pism windykacyjnych
  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, instrukcji, uchwał, itd.)
  • zarządzanie procesem przetwarzania danych
  • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności firmy

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w branży energetycznej
  • doświadczenie w negocjowaniu, opracowywaniu i opiniowaniu umów
  • znajomość prawa cywilnego, pracy, handlowego i gospodarczego
  • orientacja biznesowa, umiejętność identyfikacji ryzyk
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • posiadanie uprawnień radcy prawnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki – Grupa ENGIE to 150 tys. pracowników na całym świecie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze (dostęp do szkoleń i warsztatów)
  • kartę parkingową (ALTUS, Katowice)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • benefity pracownicze ( „wczasy pod gruszą”, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program bonusowy)
  • możliwość pracy w systemie „home office” i elastyczny czas pracy
  • świetną atmosferę, owocowe poniedziałki, mniejsze i większe integracje