Główny specjalista ds. finansowych

IT.expert Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT.expert istnieje na rynku informatycznym od 2000 roku i jest częścią grupy kapitałowej IT.expert.group. Specjalizujemy się w doradztwie, integracji i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla największych Klientów z sektora przemysłowego, finansowego oraz administracji publicznej.

Wiemy, że naszą siła są ludzie, dlatego poszukujemy utalentowanych, energicznych i pełnych zapału profesjonalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zestawień, raportów finansowych oraz kontrola dokumentów finansowych
  • Współpraca z biurem rachunkowym, audytorem, bankami i innymi zewn. instytucjami finansowymi
  • Uczestnictwo w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Udział w procesie budżetowania oraz planowania finansowego
  • Sporządzanie wniosków o finansowanie
  • Projekcje operacyjne w zakresie płynności podmiotu (cash flow)
  • Kontrola merytoryczna z zakresu kosztów finansowania, gwarancji, ubezpieczeń
  • Rejestrowanie i realizacja budżetu projektów
  • Ewidencja i nadzór zagadnień dotyczących zobowiązań warunkowych
  • Przygotowywanie dokumentacji podatkowej cen transferowych
  • Wsparcie Zarządu oraz kierownictwa w podejmowaniu decyzji biznesowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia, podatki)
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym
  • Dobra znajomość zagadnień podatkowych, rachunkowości zarządczej oraz zasad sporządzania dokumentacji cen transferowych
  • Znajomość MS Office (MS Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu zadań
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będą:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość branży IT
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Bądź profesjonalistą!
Dołącz do naszego Zespołu!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.