ManpowerGroup Sp. z o.o.

Główny Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w nowopowstałym centrum logistycznym
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na kształtowanie się procesów BHP wewnątrz firmy
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i niepowtarzalna możliwość szybkiego rozwoju wraz z firmą
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży logistycznej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność współpracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, proaktywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania procesami

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP
  • Przeprowadzanie audytów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpiecznej pracy
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP
  • Organizowanie szkoleń okresowych BHP oraz pierwszej pomocy
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych BHP zgodnie ze standardami firmy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji w zakresie BHP
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP
  • Inicjowanie projektów z zakresu BHP
  • Raportowanie do instytucji państwowych i wewnątrz organizacji
  • Pełnienie roli eksperta z zakresu BHP dla całej grupy

Miejsce pracy: Świebodzin

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy