Główny Spawalnik z j.niemieckim

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za nadzorowanie, kontrolę poprawności oraz realizację procesów spawalniczych na projekcie w Niemczech.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest polska spółka działająca w ramach dużej grupy kapitałowej.

Firma specjalizuje się w produkcji, montażu i remontach zarówno instalacji przemysłowych branży energetycznej jak i zbiorników ciśnieniowych, wymienników ciepła oraz hal przemysłowych i magazynowych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Opracowywanie technologii spawania konstrukcji stalowych;
  • Analizę dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności spawalniczej;
  • Analizę zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi;
  • Opracowywanie planów spawania;
  • Opracowywanie WPS i innych dokumentów spawalniczych, dobór parametrów spawania i urządzeń spawalniczych;
  • Bieżący nadzór nad opracowanymi technologiami spawania konstrukcji stalowych podczas ich realizacji;
  • Bieżący nadzór nad pracami spawalniczymi zgodnie z przyjętymi procedurami i instrukcjami Systemu Jakości;
  • Prowadzenie ewidencji spawaczy oraz nadzorowanie ich zatrudnienia w zakresie posiadanych uprawnień;
  • Prowadzenie nadzoru nad prawidłowym stosowaniem materiałów dodatkowych oraz nad wykorzystaniem maszyn i urządzeń do spawania;

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne (preferowana wiedza z zakresu inżynierii metali lub inżynierii mechanicznej oraz spawalnictwa);
  • Znajomość technologii i procedur spawania;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawalnika;
  • Międzynarodowy certyfikat inżyniera spawalnika IWE (EWE);
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Ugruntowania wiedza z zakresu spawalnictwa;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji spawalniczej dla procesów spawania (plany spawania, WPS i inne);
  • Umiejętność doboru i kontroli parametrów spawania dla różnych materiałów i warunków wykonywania połączeń spawanych;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w zespole realizującym inwestycje energetyczne;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;
  • Interesująca pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page