Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:

Główny Operator/ka linii

Wynagrodzenie : 3,5 - 5 tys. zł

Główne obowiązki:

  • Pilotowanie nowoczesnych wysokowydajnych maszyn przemysłowych w opatentowanej technologii;
  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych;
  • Zarządzanie procesem i nadzór całego zespołu operatorów linii;
  • Nadzór nad prawidłowym procesem zasilania w surowce;
  • Odpowiedzialność za jakość wyrobów, produktywność i przestrzeganie procedur;
  • Wypełnianie dokumentacji z procesu produkcji;
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy;
  • Praca w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do niedzieli według stałego grafiku).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na liniach i/lub maszynach produkcyjnych
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : placa zasadnicza oraz premie uzależnione od osiąganych wydajności i jakości
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria