Główny menadżer

Śląska Prohibicja

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główny menadżer odpowiedzialny będzie za tworzenie atmosfery lokalu, w którym Gość czuje się zawsze mile widziany, doskonale obsłużony, którego kuchnia zawsze pozostanie na najwyższym poziomie. Koordynacja pracy współpracowników, budowanie i motywacja zespołu, odpowiedzialność za budżetowanie i plany działania będą kolejnym zadaniem. Wraz z planowaniem działań komercyjnych i marketingowych inicjować będzie pracę w celu zwiększenia sprzedaży. Wszystko to składać się ma na ciągły rozwój restauracji Śląska Prohibicja.

Wymagania

Kompetencje Głównego menadżera wykorzystywać będziemy w dążeniu do coraz wyższego poziomu oraz stałego utrzymywania zadowolenia Gości restauracji. Śląska Prohibicja stawia na innowacyjność, nietypowe rozwiązania, ale przede wszystkim na wysoki poziom serwowanych potraw. Razem, łącząc to wszystko tworzymy miejsce, którego klimat staje się cechą rozpoznawalną wśród śląskich restauracji. Dołączając do nas zyskasz doświadczenie w restauracji, którą dotychczas odwiedziło blisko 60 tys. gości.

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Catering / Gastronomia, Praca Top management