Główny Księgowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, szukamy doświadczonego Kandydata na stanowisko Głównego Księgowego/ Głównej Księgowej.

Główny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości grupy kapitałowej zgodnie z ustawą o rachunkowości i międzynarodowymi standardami rachunkowości,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT,CIT,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów finansowych wspierających przygotowanie rocznego pakietu finansowego,
  • Zbudowanie i optymalizacja procesów księgowych,
  • Zarządzanie podległym zespołem 10-osobowym,
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki,
  • Aktywny udział w projektach wewnętrznych grupy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów,
  • Bardzo dobrą znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP lub innego systemu klasy ERP),
  • Bardzo dobrą znajomość zasad budżetowania, obiegu dokumentów, zarządzania projektami, MSR,
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Pakiet medyczny, kartę multisport, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do urlopu, owocowe poniedziałki
  • Pracę w miłej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.