Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0088

Obowiązki:

zgodny z zakresem obowiązków na stanowisku głównego księgowego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Niezbędne wymagania: 1) niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie, a ponadto za przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa skarbowe, 2) wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość), 3) posiadanie co najmniej 5-letniego stażu pracy w księgowości, w tym co najmniej 2- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego lub równorzędnym, 4) znajomość stosownych przepisów, w tym m.in. ustawy o rachunkowości, 5) biegła obsługa komputera i programów księgowych oraz ZSI, Umiejętności: 1) praktyczna wiedza z zakresu finansów, ubezpieczeń społecznych, 2) znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego bądź Skarbu Państwa, 3) umiejętność sporządzania przejrzystych zestawień, raportów i planów finansowych, 4) znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i bhp, 5) zaangażowanie w pracę i identyfikacja z interesem firmy, 6) umiejętność pracy i zrozumienie nowoczesnych systemów informatycznych, 7) wiedza na temat funduszy unijnych i znajomość procedur związanych z pozyskiwaniem i rozliczaniem dofinansowań i dotacji, 8) biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet)

Miejsce pracy: Świecka 68, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) życiorys CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej, 3) kserokopia dyplomu oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, 4) oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w Przedsiębiorstwie Komunalnym w Tucholi Spółka z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. roku o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO i innymi obowiązującymi przepisami prawa. 5) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych, 6) oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowania stanowiska Główny Księgowy, 7) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe,

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Niezbędne dokumenty i oświadczenia prosimy dostarczyć do sekretariatu Spółki Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi ul. Świecka 68 lub przesłać pocztą elektroniczną : pk@pk.tuchola.pl w terminie do dnia 20 marca 2020 r.

Adres www: www.pk.tuchola.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy