Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0652

Obowiązki:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

I. Prowadzenie rachunkowości szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami,
II. Prowadzenie gospodarki finansowej szkoły zgodnie z obowiązującymi zasadami,
III. Opracowanie planu wydatków budżetowych na dany rok budżetowy i kontrola jego realizacji w oparciu o zatwierdzony plan finansowy,
IV. Nadzór nad pracą pracowników wykonujących czynności związane z rachunkowością.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NT.: WYMAGAŃ NIEZBĘDNYCH, WYMAGAŃ DODATKOWYCH, ZAKRESU WYKONYWANYCH ZADAŃ, WARUNKÓW PRACY NA DANYM STANOWISKU PRACY, WYMAGANYCH DOKUMENTÓW, ETAPÓW REKRUTACJI, SKŁADANIA OFERT ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE:

(nabór na stanowiska-nabór w jednostkach-ogłoszenia dyrektorów)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Zawód:

  • Główny księgowy

Miejsce pracy: SOWIŃSKIEGO 1, 70-236 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -list motywacyjny, -życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV), umożliwiający kontakt tj.: adres e-mail, numer telefonu lub adres zamieszkania, -kserokopie świadectw pracy, -kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, -kserokopie dokumentów potwierdzających ukończenie form doskonalenia zawodowego (kursy, szkolenia), -oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, -oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie. -------------------------------------------------------- http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11365.asp?soid=C0966E4CFE514F898D145EE8F5EE1C6E (nabór na stanowiska-nabór w jednostkach-ogłoszenia dyrektorów) --------------------------------------------------------

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NT.: WYMAGAŃ NIEZBĘDNYCH, WYMAGAŃ DODATKOWYCH, ZAKRESU WYKONYWANYCH ZADAŃ, WARUNKÓW PRACY NA DANYM STANOWISKU PRACY, WYMAGANYCH DOKUMENTÓW, ETAPÓW REKRUTACJI, SKŁADANIA OFERT ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11365.asp?soid=C0966E4CFE514F898D145EE8F5EE1C6E (nabór na stanowiska-nabór w jednostkach-ogłoszenia dyrektorów) --------------------------------------------------------

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy