Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0015

Obowiązki:

1) Przygotowanie i aktualizacja polityki rachunkowości, obiegu dokumentów księgowych, gospodarki pieniężnej i instrukcji windykacyjnej.
2) Nadzór nad ewidencją zdarzeń księgowych w systemie informatycznym celem rzetelnego ewidencjonowania operacji księgowych.
3) Prawidłowa i terminowa realizacja obowiązków podatkowych i sprawozdawczych.
4) Nadzór nad prawidłowym gospodarowaniem majątkiem i kapitałem spółki.
5) Organizacja, kierowanie i nadzór nad pracownikami Działu Księgowości.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne I lub II stopnia lub ekonomiczne studia podyplomowe i 3- letnia praktyka w księgowości, bądź wpis do rejestru biegłych rewidentów, bądź certyfikat księgowy lub świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;doświadczenie: 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego lub 2 lata na stanowisku Głównego Księgowego;umiejętności: znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych, rachunkowości, prawa zamówień publicznych, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, ubezpieczeń społecznych, zagadnień dot. naliczania i wypłaty wynagrodzeń, ochrony danych osobowych.

Miejsce pracy: Mieszka I 7, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane jest zlożenie dokumentów w formie papierowej do 22.01.2022r. godz. 13:00 (list motywacyjny, CV,kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i okres zatrudnienia, oświadczenia kandydata:że nie był prawomocnie skazany za umyślne przestępstwo skarbowe, o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, o wyrażeniu zgody na przetwarzenie danych osobowych do celów rekrutacji), pokoj 2.010 II p.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy