HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny KsięgowyMiejsce pracy: Siemianowice Slaskie

Zadania:

  • Zarządzanie działem księgowym i prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i ustawą o rachunkowości
  • Przygotowywanie raportów i jednostkowych sprawozdań finansowych, w tym w ramach sprawozdawczości skonsolidowanej dla Grupy Kapitałowej
  • Sporządzanie deklaracji i prowadzenie pełnej dokumentacji podatkowej (CIT, VAT)
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS)
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń US
  • Współpraca oraz reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie danych na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego
  • Gruntowna wiedza z zakresu rachunkowości (w tym przygotowywania sprawozdań finansowych) i przepisów podatkowych
  • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości, środków trwałych i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości szkoleń
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjny system benefitów oraz miejsce parkingowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.