Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0078

Obowiązki:

- Zapewnienie kompleksowej, zgodnej z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej Spółki,
- Organizacja pracy oraz zarządzanie zespołem pracowników Działu Księgowości,
- Tworzenie i realizacja polityki finansowo-rachunkowej w Spółce,
- Zapewnienie zgodności dokumentacji księgowej, procedur księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań i raportów finansowych, z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
- Weryfikacja poprawności klasyfikacji kosztów, rozliczania kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów,
- Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
- Wyliczanie i odprowadzanie należnych podatków,
- Przygotowywanie analiz, sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
- Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
- Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań,
- Nadzorowanie prawidłowości obiegu dokumentów i ich archiwizacji,
- Doskonalenie i opracowywanie procesów księgowych i podatkowych w Firmie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera ( Microsoft Office)
  • Certyfikowany kurs na samodzielnych księgowych - specjalista ds. rachunkowości

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość

Zawód:

  • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne preferowany kierunek finanse i rachunkowość, posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego, minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego mile widziane doświadczenie pracy w podmiotach leczniczych, bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, pozytywne nastawienie i otwartość na nowe rozwiązania

Miejsce pracy: ŻYTNIA 23, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy