Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
Kontrola nad dekretowaniem i księgowaniem dokumentów w systemie ERP
Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi
Rozliczanie i sporządzanie obowiązujących deklaracji podatkowych
Przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych według określonych standardów
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS, GUS, Bank)
Odpowiedzialność za przygotowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
Nadzór nad pracą zespołu księgowego oraz koordynowanie zadań związanych z funkcjonowaniem działu księgowości
Wsparcie pozostałych działów spółki w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne ( finanse, rachunkowość)
Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
Znajomość praktyczna programów księgowych, a szczególnie systemu ERP
Praktyczna wiedza w zakresie rozliczania kosztów produkcji
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel-a
Otwartość na wyzwania i zmiany, umiejętność budowania relacji w zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

Prezentacja firmy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse