Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawna i spółka doradztwa podatkowego poszukuje do współpracy osoby o kompetencjach GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO.

Wymagania:

  • co najmniej 10 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz składaniu sprawozdań finansowych;
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • PRZYSTĄPIENIE DO ZADAŃ NIEZWŁOCZNIE.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • możliwość pracy zdalnej.

Forma współpracy – umowa cywilno-prawna/faktura VAT

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o bezwzględne określenie doświadczenia wraz z krótką informacją o wykonywanych czynnościach z przedmiotowego zakresu w CV lub w treści wiadomości wraz z klauzulą zgody na przetwarzania danych osobowych do celów niniejszej rekrutacji za pomocą aplikuj. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Lei Spółka Doradztwa Podatkowego to zespół radców... prawnych, doradców podatkowych i ekspertów z zakresu finansów, działający na terenie całej Polski.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, poważnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań, masz sprecyzowane pasje i cele zawodowe, zapraszamy do złożenia aplikacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja