Główny Księgowy

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów znanej firmy z sektora inżynieryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Główny KsięgowyMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie/nadzór na przygotowaniem deklaracji PIT, CIT, VAT.
  • Zbieranie danych do sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Audytorzy)
  • bieżąca analiza kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość
  • rozliczanie kosztów w różnych przekrojach ewidencyjnych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • kontrola kosztów przedsiębiorstwa,
  • optymalizowanie pracy działu księgowości, wprowadzanie procedur i zasad zgodnych z polityka grupy kapitałowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, specjalizacja rachunkowość,
  • doświadczenie w księgowości (pełna księgowość) co najmniej 5 lat, w tym na stanowisku kierowniczym 3 lata w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań spółki produkcyjnej,
  • biegła, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego, przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,
  • znajomość aktualnych regulacji prawnych ZUS,
  • znajomość aplikacji księgowo-finansowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pracę w ciągle rozwojającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.