Opis stanowiska pracy

• Kompleksowe prowadzenie księgowości firmy – finansowej, zarządczej oraz podatkowej.

• Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów finansowych na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych.

• Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym.

• Bieżąca kontrola należności i zobowiązań.

• Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

• Zarządzanie rocznym procesem audytu.

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

• Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe.

• Współpraca z instytucjami finansowymi i kontrolnymi (banki, US, ZUS, GUS, NBP).

• Kontroling oraz opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych do celów zarządczych.

• Odpowiedzialność za optymalizację procesów księgowych i podatkowych.

Wymagania

• Doświadczenie w rozliczaniu detalicznym i hurtowym sprzedaży,

• Doświadczenie na stanowisku głównego księgowego/samodzielnego księgowego (min. 3 lata)

• Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego.

• Dobra znajomość aktualnych regulacji ZUS i prawa pracy.

• Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office.

• Wysoki poziom odpowiedzialności.

Prezentacja firmy

Devin Investments sp. z o.o zajmuje się wynajem i zarządzanie ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa