Opis stanowiska pracy

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, w zakresie pełnej księgowości.
Analizowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.
Dokonywanie wpisów do Ksiąg, ewidencjonowanie poszczególnych operacji gospodarczych.
Ewidencjonowanie operacji ujętych w wyciągach bankowych oraz ujętych w raportach kasowych.
Ewidencjonowanie środków trwałych, zakupionego wyposażenia, aktywów, pasywów,prowadzenie ewidencji VAT i innych ewidencji wymaganych przepisami prawa podatkowego.
Sporządzenie miesięcznych rozliczeń.
Sporządzenie rocznych sprawozdań, oraz raportów miesięcznych na potrzeby prezesa (w języku angielskim)
Sporządzanie listy płac.
Obliczenie wynagrodzeń.
1Rozliczanie umów cywilno-prawnych.
Sporządzanie odpowiednich deklaracji zgłoszeniowych do ZUS.
Sporządzanie PIT11, PIT4.
Sporządzanie dokumentacji PFRON.
Wyliczanie wpłat na ZFŚS.
Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Wymagania

Min. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Kontroling, Rachunkowość lub pokrewne
Praktyczna umiejętność zarządzania budżetem
Znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości, oraz prawa podatkowego
Doświadczenie w pracy
Doskonała znajomość aktualnych przepisów podatkowych
Biznesowe podejście przy rozwiązywaniu zaistniałych problemów, przedsiębiorczości i zaangażowania
Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków
Zorientowanie na zadania, umiejętność organizacji pracy pod presją czasu
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Westerberg Sp. z o.o. jest filią założonej w 1940 roku duńskiej firmy We... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa