Główny Księgowy / Sprawozdawczość (Ostrołęka)

Michael Page

Ostrołęka, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla dużej korporacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównego Eksperta ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej. Idealny kandydat będzie raportował do Dyrektora odpowiedzialnego z raportowanie i będzie odpowiadał za poprawność sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych spółek.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża firma z branży FMCG posiadająca grupę kapitałową złożoną z kilku spółek handlowo - produkcyjnych.

Opis stanowiska

  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych spółek z grupy kapitałowej (produkcja / handel)
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych: F-01, Instrastat oraz innych
  • przeprowadzanie procedur kontrolnych
  • przygotowywanie sprawozdań zgodnych ze standardami korporacyjnymi Spółki
  • współpraca i dbałość o poprawną komunikację z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz firmy
  • Współpraca z zespołem księgowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Licencja Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta
  • Doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnych stanowiskach (5 lat)
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa bilansowego i podatkowego VAT, CIT (akcyza mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i IFRS
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami księgowo-finansowymi.

Oferujemy

atrakcyjną pracę w międzynarodowym koncernie, dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce, profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrołęka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page