Główny Księgowy, Samodzielny Księgowy

McW

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

  • bieżące wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
  • bieżące księgowanie faktur kosztowych
  • bieżące rozliczanie delegacji pracowników
  • przygotowywanie umów zleceń/o dzieło/o pracę i zgłaszanie pracowników do ZUS
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników (ok. 20 os. w m-cu)
  • rozliczanie projektów konkursowych (grantów)
  • rozliczanie 4 podmiotów w ramach organizacji; 2 x działalność gospodarcza, spółka, fundacja
  • inne...

Wymagania:

  • bardzo wysokie kompetencje w zakresie raportowania i analitycznego myślenia
  • doświadczenie w obsłudze MŚP - warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze NGO - dodatkowy atut
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • mocna osobowość i umiejętności zarządzania zespołem
  • świetne umiejętności organizacyjne

Inne:

  • branża: profilaktyka społeczna / szkolenia i badania społeczne
  • umowa o pracę (fleksyjne godziny), pół etat lub umowa o współpracę / kontrakt (preferencyjnie min 4 dni w tygodniu, 5-6h dziennie)
  • 1 miesioc na wdrożenie - pod okiem dotychczasowej księgowej
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie PLN 6000-8000 brutto (w zależności od doświadczenia, dyspozycyjności oraz umiejętności)
  • możliwość pracy zdalnej (czasami opca)
  • lokalizacja; pogranicze Krakowa i Wieliczki, parking pod firmą
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

profilaktyka społeczna
szkolenia i badania społeczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa