GŁÓWNY KSIĘGOWY / SAMODZIELNY KSIĘGOWY - LIDER GRUPY

KP Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Księgowość Polska

dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej

poszukuje osoby na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

LIDER GRUPY

Miejsce pracy: Kraków

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Koordynowanie pracy zespołu księgowego
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Kompleksowe prowadzenie Ksiąg Handlowych spółki z branży motoryzacyjnej
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym
  • Umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Znajomości przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • Znajomości pakietu MS Office (zwł. Excel)
  • Decyzyjności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Zdolności organizacyjnych - zarządzanie zespołem

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Wsparcie merytoryczne zespołu specjalistów

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Księgowość Polska to wywodzące się z Krakowa biuro rachunkowe, które od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja