Główny Księgowy (produkcja, Błonie / Ożarów)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy solidnej osoby, która w ramach spółki z branży produkcyjnej będzie mogła zająć się całością zagadnień księgowych i podatkowych, współpracując z jednoosobowym zespołem. Spółka planuje w niedługim czasie projekt wdrożenia SAP, toteż znajomość tego systemu będzie dużym atutem. Szukamy osoby samodzielnej, dla której praca w elastycznym środowisku i dużej stabilizacji jest rozwiązaniem na kolejne kilka lat pracy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest niemiecka spółka z branży produkcji produktów precyzyjnych. Siedziba zlokalizowana jest w Błoniu niedaleko Ożarowa Mazowieckiego. Spółka w niedługim czasie wprowadzi system SAP.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • Przestrzeganie zasad rozliczeń finansowych i zapewnieniu należytej ochrony wartości pieniężnych,
  • Udział we wdrożeniu systemu SAP,
  • Księgowanie kosztów produkcyjnych rozwijającej się fabryki,
  • Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym),
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Optymalizacja procesów księgowych,
  • Współpraca z jednoosobowym zespołem
  • Współpraca z audytorami,

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej (może być na stanowisku Samodzielnego Księgowego lub Z-cy Głównego Księgowego)
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP, znajomość SAP będzie atutem
  • Mobilność lub miejsce zamieszkania niedaleko Błonia lub Ożarowa Mazowieckiego
  • Otwartość, umiejętność pracy z dynamicznym zespołem

Oferujemy

Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet benefitów, możliwość wzięcia udziału we wdrożeniu SAP oraz możliwość pracy w niewielkim zespole księgowym oraz spółce międzynarodowej o bardzo rodzinnej atmosferze pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page