Główny księgowy (K/M)

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją komponentów samochodowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:
Zarządzanie relacjami z dostawcą usług księgowych
Weryfikacja poprawności operacji księgowych wykonywanych przez zewnętrznego dostawcę zgodnie z polskim prawem podatkowym i zasadami rachunkowości
Organizacja, koordynacja, nadzór nad księgowymi aspektami działalności przedsiębiorstwa w tym udział w optymalizacji procesów i narzędzi
Przygotowywanie sprawozdań finansowych
Współpraca z krajowymi instytucjami kontrolnymi, audytorami, dostawcami usług

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne
Doświadczenie w zakresie analizy finansowej, kontrolingu finansowego, mile widziane w firmach zajmujących się audytem finansowym
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i wyznaczania priorytetowych zadań
Znajomość MS Office, mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Udział międzynarodowych projektach
Pracę w przyjaznej atmosferze
Bogaty pakiet socjalny.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.