Główny Księgowy / Główna Księgowa

Anter System Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy polskim producentem elastycznych barier ochronnych wykonanych z polimerowych tworzyw sztucznych. Od ponad 15 lat dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych, magazynach, centrach logistycznych, parkingach i lotniskach. Kierunek naszych działań wytyczają stale zmieniające się potrzeby klientów, a także podążanie za najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa. Wykonujemy projekty dla największych firm z branży automotive, spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej.

W związku z otwarciem nowego biura poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Księgowy / Główna Księgowa

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i przepisami podatkowymi dla firmy produkcyjnej o statusie pełnej księgowości,
  • weryfikowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • bieżące monitorowanie obrotów i sald,
  • sporządzaniu deklaracji finansowych, deklaracji PIT, VAT, JPK oraz generowanie raportów i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (US, GUS),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • rozliczenie kosztów produkcji,
  • wystawianie faktur Vat
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu; archiwizacja
  • rozliczanie delegacji zagranicznych i krajowych
  • zgłaszanie INTRASTAT
  • inne zadania księgowe

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego z zakresu Ekonomii lub Finansów i Rachunkowości
  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku księgowa/samodzielna księgowa
  • znajomości zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz przepisów podatkowych
  • doświadczenia we wdrażaniu procesów
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • zaangażowania w pracę, samodzielność w pracy

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • realny wpływ na rozwój firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".