Główny Księgowy/ Główna Księgowa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Główny Księgowy/ Główna KsięgowaMiejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej zlokalizowanej w  centrum Warszawy, poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego /-ej.  Praca w dużej firmie o globalnym zasięgu i rozbudowanej strukturze.  Rolą osoby zatrudnionej będzie wsparcie pozostałych członków zespołu, z pozycji eksperta i mentora.

Główne obowiązki:

  • Pełnienie roli eksperta i mentora dla pozostałych członków zespołu;
  • Odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe oraz  proces zamknięcia miesiąca;
  • Sporządzanie raportów finansowych do Zarządu firmy;
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów;
  • Stała współpraca z innymi działami firmy;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Minimum 8 lat doświadczenia w międzynarodowych organizacjach;
  • Certyfikat CPA, ACCA, ACA, lub inne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość standardów IFRS/US GAAP;
  • Mile widziana znajomość Oracle/General ledger & Microsoft office;
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub wsparciu merytorycznym, będzie dodatkowym atutem;

Firma oferuje bardzo dobre warunki pracy, 3-miesięczną umowę na okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony. Międzynarodowe środowisko oraz przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera sprawia, że organizacja odznacza się bardzo dobrą reputacją na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.