Zastępca Głównego Księgowego

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o stabilnym kapitale ze Śląska - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy: Śląsk

Nr ref. ZGK/11811

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu księgowości,
  • organizacja i prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nadzór nad bieżącą rejestracją operacji gospodarczych,
  • kontrola prawidłowości obiegu dowodów księgowych,
  • nadzór nad całością operacji finansowo-księgowych pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym,
  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, ARM, URE)
  • terminowe sporządzaniem bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie okresowych sprawozdań dla GUS, NBP, PFRON,
  • nadzór nad pracami związanymi z wprowadzaniem i przetwarzaniem danych w systemach informatycznych dotyczących prowadzenia ewidencji księgowej,
  • stała współpracą z zarządem, w tym opracowaniem analiz, zestawień, optymalizacją procesów,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, itp.),
  • min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku zastępca głównego księgowego, kierownik działu księgowości, team leader w dziale księgowości itp.,
  • bardzo dobra znajomość tematyki podatkowej (transakcje międzynarodowe),
  • dobra organizacji pracy, samodzielność i zaangażowanie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu SAP,
  • dokładność i sumienność,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenie urlopowe).

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca