Główny Księgowy/Główna Księgowa

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zadania / obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • przygotowywanie deklaracji (CIT, VAT), sprawozdań finansowych, bilansu
  • tworzenie zestawień oraz raportów na potrzeby Zarządu
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem finansowym (do 10 osób)

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego min. 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.