Główny Księgowy / Główna Księgowa

Devire

Łagów, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Łagów

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w zachodniej części woj. dolnośląskiego.

 Zadania:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą Działu Księgowego;
  • Udział w opracowaniu budżetu, przygotowanie prognoz, raportowanie odchyleń;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowanie bilansu, raportów;
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
  • Opracowywanie oraz wdrożenie narzędzi kontrolingowych;
  • Współpraca z dyrektorem zakładu i centralą w obszarze finansów.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/ Samodzielnego Księgowego lub Kontrolera Finansowego;
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych i finansowych;
  • Wiedza z zakresu kontrolingu, znajomość narzędzi kontrolingowych;
  • Zaangażowanie i inicjatywa w zakresie szukania optymalizacji i wdrażania działań usprawniających.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
Devire Devire Devire Devire