Główny księgowy/ Główna księgowa

Just Fit Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości;
- przygotowywanie i sprawdzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT);
- odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe;
- sporządzanie sprawozdań finansowych według UoR;
- przygotowywanie raportów finansowych lub podatkowych (NBP, GUS);
- odpowiedzialność za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami;
- nadzór merytoryczny i organizacyjny nad zespołem księgowym;
- reprezentowanie Spółki we wszelkich sprawach wobec organów podatkowych/skarbowych, ZUS, banków, firm audytorskich i doradczych;
- opieka nad systemem księgowym;
- współpraca z innymi departamentami Spółki w zakresie dotyczącym księgowości i podatków.,

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia;
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne;
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość UoR oraz prawa podatkowego;
- doświadczenie w kierowaniu pracownikami i organizacji pracy zespołu;
- odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań;
- umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
- umiejętność partnerskiej współpracy z pozostałymi działami firmy.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne