Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Comiesięczne zamknięcia finansowe (AP, AR, FA i GL)
  • przygotowywanie szczegółowych uzgodnień bankowych, identyfikując i korygując wszystkie zaległe pozycje
  • Uzgadnianie bilansów
  • Zapisywanie transakcji, takich jak rachunki klientów, należności z tytułu rachunków, korekty, transakcje dotyczące środków trwałych, alokacje i zatwierdzenia
  • Ścisła współpraca z innymi funkcjami (zespoły ds. rozrachunków z dostawami, zwrotu wydatków i płatności), aby lepiej zrozumieć wszystkie nierozstrzygnięte kwestie i zapewnić terminowe rozwiązanie problemu
  • Przydzielanie miesięcznych wydatków we wszystkich projektach klientów na alokacje kosztów ogólnych i inne odpowiednie wpisy
  • Przetwarzanie wszystkich pozycji reklasyfikacji finansowej, aby poprawnie przekształcić bieżącą i niezwiązaną z klientem pracę (WIP)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w finansach i rachunkowości
  • Conajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego oraz doskonała niemieckiego
  • Zaawansowany Excel (znajomość MS Access, Oracle Financials będzie atutem)

Oferujemy

Międzynarodowe i dynamiczne środowisko

Otwartość i tolerancja

Szkolenia i rozwój

Równowaga praca vs. życie osobiste

Karta lunchowa

Spotkania integracyjne

Roczny bonus

Przekąski

Pakiet relokacyjny

Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne

Przyjazna kultura organizacyjna

Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców

Inicjatywy

Platforma benefitowa

Nieformalny dress code

Prezentacja firmy

McKinsey & Company is one of the world’s premier management consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa