Główny Księgowy / Głowna Księgowa - Spółka produkcyjno/handlowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjno/handlowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio raportować do Dyrektora Finansowego oraz obędzie zarządzać zespołem 5 osobowym.

Naszym Klientem jest stabilna firma, której nie dotknęło spowolnienie związane z Covid19.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- Nadzór nad pracą działu księgowości

- Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi

- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

- Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)

- Nadzór nad dokumentacją

- Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki

- Bliska współpraca z Dyrektorem Finansowym oraz Zarządzającym

Profil kandydata

Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)

- Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub handlowej

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Praktyczna znajomość prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz rozliczania stanów magazynowych

- Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych w tym związanych z eksportem towarów

- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pakiet pozapłacowy + premia roczna

- Rodzinny charakter pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page