Główny Księgowy / Główna Księgowa - Ecommerce

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży handlowej poszukuje, Kandydatów na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie zespołu księgowego raz za tranzakcie wynikające z charakterystyki spółki z branży handlowej, tzn: WNT, WDT, gospodarka magazynowa, WHT, ceny transferowe.

W razie potrzeby do dyspozycji jest również doradca podatkowy.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem księgowym
  • Nadzór nad procesem miesięcznego zamykania ksiąg oraz przygotowywanie raportów do Grupy
  • Współpraca z zewnętrznym doradcą podatkowym
  • Współpraca z audytem grupowym i lokalnym
  • Zarządzanie środkami pieniężnymi spółki oraz raportowanie planów gotówkowych do Grupy
  • Prowadzenie ewidencji księgowej według polskich standardów rachunkowości
  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych

Profil kandydata

  • 4-5 lat doświadczenia w księgowości
  • Wykształcenie wyższe(finanse/rachunkowość/ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość zagadnień podatkowych (CIT, VAT, WHT, Transfer Pricing)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (weryfikowana podczas rekrutacji)
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • Poczucie humoru i dystans do siebie

Oferujemy

  • Dużą swobodę działania i rozwoju
  • Pracę w niehierarchicznej strukturze i przyjaznej atmosferze, dynamicznej firmie
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze)
  • Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, płatki śniadaniowe, świeże owoce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page