Główny księgowy / Chief Accountant

OPG Property Professionals Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Samodzielne stanowisko głównego księgowego/głównej księgowej - chief accountant w spółce zarządzającej grupą finansową działającej na rynku nieruchomości.

Zadania obejmują w szczególności:

- prowadzenie pełnej księgowości spółek należących do grupy

- prowadzenie spraw kadrowych

- przygotowywanie deklaracji

- fakturowanie najemców lokali zarządzanych przez pracodawcę

- przygotowywanie sprawozdań finansowych

- wykonywanie przelewów i obsługa rachunków bankowych

- przygotowywanie list płac, przygotowywania przelewów, zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych od wypłacanych wynagrodzeń oraz przelewów należności ZUS

- obsługa wszelkich należności publicznoprawnych

- przygotowywanie danych finansowych dla kredytodawców, leasingodawców, ubezpieczycieli

- przygotowywanie bieżących raportów (cash flow)

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej spółek kapitałowych

- mile widziane doświadczenie w obsłudze podmiotów zarządzających nieruchomościami, wynajmujących lokale komercyjne i/lub podmiotów z udziałem wspólników zagranicznych

- biegła znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel) i innych niezbędnych programów do prowadzenia księgowości i obsługi kadr

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- doskonała organizacja pracy

Prezentacja firmy

OPG Property Professionals działa na rynku nieruchomości. Posiadamy dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa