Główny Księgowy/a

Lift

66-300 Międzyrzecz, lubuskie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych wg wymogów obowiązującego prawa dla wszystkich podmiotów.
- Zautomatyzowanie procesów księgowych w/w najnowszych trendów i standardów.
- Sporządzanie bilansów oraz rachunków zysków i strat.
- Sporządzanie wszelkiego rodzaju sprawozdań finansowych dla US, KRS, GUS itp.
- Przygotowywanie bieżących analiz dla Zarządu oraz wewnętrznych działów.
- Komunikacja ze wszystkimi instytucjami kontrolnymi.
- Prowadzenie rozliczeń podatkowych.
- Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej.

- Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz prawa Ubezpieczeń Społecznych.

- Dobra organizacja pracy.

- Doświadczenie w sporządzaniu raportów, analiz oraz kalkulacji w celach zarządczych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia.

- Elastyczne zatrudnienie na umowę o pracę pół etatu lub system menadżerski dostosowany do potrzeb Głównego Księgowego.

- Pracę w dynamicznie rozwijającym się Przedsiębiorstwie.

- Pracę w przyjaznej atmosferze.

- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. udział w szkoleniach.

- Nowoczesne biuro.

- Wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma TC-LIFT powstała w 2010 roku.<br/>Nasza działalność opiera ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse